MAMY NAJWIĘKSZĄ OFERTĘ NIEZALEŻNYCH PŁYT BEZ ABONAMENTU I UMOWY!
 
ZAMAWIASZ ZAWSZE DOWOLNE ILOŚCI PŁYT I KIEDY CHCESZ!
BEZ KONIECZNOŚCI REGULARNYCH ZAKUPÓW!

 
 DO PŁYT DOŁĄCZAMY LICENCJĘ NA ODTWARZANIE + NAKLEJKA GRATIS!


          
                                                                                                                                                                        wzór naklejki

Oferujemy jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na publiczne odtwarzanie muzyki bez opłat dla ZAiKS, STOART ZPAV czy SAWP. Ceny płyt, które posiadamy w swojej ofercie są bardzo korzystne i konkurencyjne!
 
Minimum formalności bez abonamentu! Płacisz tylko za płyty! Dożywotnia licencja, ceny płyt już od 19.90zł!

ZAPOMNIJ O NIEPEWNYCH DOKUMENTACH ELEKTRONICZNYCH, U NAS OTRZYMASZ PEŁNOPRAWNY FIZYCZNY DOKUMENT NA PAPIERZE, NAPISANY W JĘZYKU POLSKIM, Z PIECZĄTKĄ I PODPISEM - RESPEKTOWANY PRZEZ WSZYSTKIE ORGANIZACJE ZBIOROWEGO ZARZĄDZANIA!

Gwarantujemy przedłużanie żywotności muzyki na płytach CD (więcej informacji - kliknij tutaj!)
 
LICENCJĘ NA ODTWARZANIE PUBLICZNE I NAKLEJKĘ WYSYŁAMY BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ PŁYT, JEDNAK OD 5 PŁYT NA 1 LOKAL ZACZYNAMY WYSYŁAĆ DODATKOWE GRATISY (NAKLEJKA WEWNĘTRZNA, CERTYFIKAT W ANTYRAMIE). KONIECZNIE ZOBACZ PONIŻEJ JAKIE GRATISY OTRZYMASZ ZA JAKĄ ILOŚĆ PŁYT, A PRZEKONASZ SIĘ, ŻE WARTO ZAMAWIAĆ WIĘCEJ! (więcej informacji - kliknij tutaj!)      
 
 

Jeżeli szukają Państwo muzyki zwolnionej z opłat za publiczne odtwarzanie, w swojej ofercie posiadamy obecnie blisko 230 tytułów z muzyką, którą można odtwarzać publicznie nie uiszczając opłat na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP).
     
BEZPŁATNE ODTWARZANIE PUBLICZNE W LOKALU, NA OTWARTEJ PRZESTRZENI, IMPREZACH WYJAZDOWYCH, ITP.:

Naszą muzykę można odtwarzać publicznie w swojej działalności firmowej lub prywatnej - dotyczy to zamkniętych obiektów/lokali podlegających pod działalność podmiotu nabywającego lub otwartych przestrzeni, imprez, miejsc wyjazdowych w działalności firmy nabywającej muzykę. Dokument uprawniający do publicznego odtwarzania dołączany jest do paczki z zakupionymi płytami. W przypadku zakupu albumów na cd zwolnienie z opłat za publiczne odtwarzanie jest bezterminowe i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.  
 
Płacą Państwo zawsze tylko za zakupione płyty!
 
W razie kontroli przedstawicieli ZAiKS, STOART, ZPAV lub innych tego typu organizacji, wystarczy okazać dokument, który otrzymają Państwo razem z każdym zamówieniem na płyty. 

Na otrzymanej licencji widnieje nr faktury danej transakcji, imię i nazwisko, nazwa firmy i nip. Każdą licencję należy traktować jako załącznik do faktury VAT, a więc przy każdym kolejnym zamówieniu na muzykę bez opłat, otrzymają Państwo kolejną licencję. W każdym lokalu powinien znajdować się 1 egzemplarz takiego dokumentu, a więc w przypadku większej ilości lokali, otrzymają Państwo odpowiednio więcej egzemplarzy licencji.


Każda licencja dotycząca odtwarzania publicznego ważna jest razem z dokumentem zakupu wystawionym przez naszą firmę - faktura VAT lub faktura imienna. Dokument sprzedaży mówi o tym, których albumów dotyczy zgoda na odtwarzanie publiczne  (tytuły albumów widnieją na dokumencie sprzedaży).

Zakupione albumy Klient odtwarzać może w miejscu wykorzystywanym w SWOJEJ działalności
 (lokal, obiekt, przestrzeń otwarta, impreza, event, itp.).


Klient upoważniony jest do wykonania 1 kopii zakupionego materiału (dowolny format i typ nośnika) i odtwarzania jej w swoim lokalu. Należy jednak pamiętać, że kopia może być odtwarzana, jedynie gdy w miejscu jej odtwarzania znajduje się oryginał.

 
Licencja dot. publicznego odtwarzania odnosi się tylko do rzeczywistego odtwarzania zakupionej muzyki w publicznym miejscu (np. na terenie lokalu, firmy, sklepu, salonu, itp.).
 
Jeżeli chcą Państwo wykorzystać muzykę w filmach, programach, projekcjach telewizyjnych, stronach WWW, prezentacjach lub innych tego typu projektach, zachęcamy do przejrzenia 2 kategorii z muzyką DO PROJEKTÓW opisanych poniżej. Zawarta jest tam muzyka, którą oprócz odtwarzania w lokalu, można także wykorzystać na różnych innych polach działania komercyjnego.

 
MUZYKA DO SYNCHRONIZACJI I UŻYTKU KOMERCYJNEGO
prezentacje, reklamy, filmy, strony www, centrala tel., itp.:

W ofercie posiadamy tytuły z muzyką do synchronizacji i rozszerzonego użytku komercyjnego dostępne w 3 wersjach licencyjnych:
 
DO PROJEKTU (pełne albumy audio) - kliknij
DO PROJEKTU (pojedyncze utwory mp3) - kliknij
 
Przy zakupie wystawiana jest licencja, mówiąca m.in. o zwolnieniu z dodatkowych opłat za publiczne użytkowanie i określająca zakres działania. Muzykę z 2 powyższych kategorii można wykorzystywać we wszelkiego rodzaju prezentacjach, filmach, stronach WWW, centralach telefonicznych, odtwarzać w swoim radiu internetowym, synchronizować z obrazem, itp.


FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI ODNOŚNIE MUZYKI BEZ OPŁAT

Przeczytaj opinie klientów o naszym sklepie!

        

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy: info@musicdays.pl
 
lub kontakt telefoniczny: 695 367 193 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00)
Ładowanie...