Zostań naszym stałym klientem - to się opłaca!

Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty lojalnościowe i kupony rabatowe. Wystarczy się zarejestrować w naszym systemie i zapisać w newsletterze - to nic trudnego, w dodatku
zajmuje dosłownie chwilę!


Rabatowy tydzień - 10% taniej!

Wszystkim Klientom zapisanym w newsletterze w każdym miesiącu zaproponujemy 1 tydzień na wykorzystanie 10-procentowego kuponu rabatowego. To świetna okazja, żeby kupować dobrą muzykę wolną od ZAiKS i innych w niewiarygodnie niskiej cenie! Wystarczy zapisać się do newslettera przy składaniu zamówienia lub zapisując się na głównej stronie MusicDays.pl  (po prawej stronie).

Rabat lojalnościowy


Po zarejestrowaniu można dokonywać zakupów, rabat naliczany będzie automatycznie. Każde kolejne zakupy odpowiednio zwiększają rabat, który zostaje na stałe przypisane do klienta. Gdy tylko suma wszystkich zakupów przekroczy kolejny próg, rabat automatycznie zwiększy swoją wartość.

Rabat lojalnościowy:

1% gdy wartość wszystkich Twoich zakupów przekroczy 400zł

2% gdy wartość wszystkich Twoich zakupów przekroczy 800zł

3% gdy wartość wszystkich Twoich zakupów przekroczy 1500zł

4% gdy wartość wszystkich Twoich zakupów przekroczy 2000zł
 
Rabat na zamówienia

W przypadku zamówień od 10 płyt, zaczynamy udzielać indywidualnego rabatu na zamówienie zaczynając od 5%!

(Zestawy płytowe w tym przypadku traktowane są, jako 1 płyta i nie podlegają dodatkowym rabatom, ponieważ każdy z nich zawiera już w sobie atrakcyjny rabat. W przypadku zamówień rabatowych konieczny jest wcześniejszy kontakt, gdyż po złożeniu zamówienia, nie będzie już technicznej możliwości przyznania rabatu.)  

Cenimy sobie klientów, którzy są razem z nami, dlatego, jeśli często dokonujesz zakupów w naszym sklepie, możesz dodatkowo zostać obdarowany indywidualnym kuponem rabatowym.

Dołącz do nas - zarejestruj się w naszej bazie klientów i zapisz w newsletterze! Otrzymuj informacje o nowościach i kupuj taniej!


Dlaczego u nas?

99% pozytywnych opinii

Ponad 25 tysięcy obsłużonych lokali!

Z NASZEJ MUZYKI KORZYSTALI M.IN. AVON, NEW BALANCE, LOREAL. ZAUFALI NAM TAKŻE:

OGROMNY WYBÓR

SZYBKA WYSYŁKA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI