MUSICDAYS ®  - WYBIERZ NAJLEPSZĄ MUZYKĘ BEZ OPŁAT DLA WSZYSTKICH OZZ!

      
  
 Marka MusicDays® jest własnością firmy EJFA, która zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą niezależnej muzyki zwolnionej z opłat za publiczne odtwarzanie dla organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub pokrewnymi (OZZ). Dostarczamy wysokiej jakości muzykę tematyczną w formie abonamentowej usługi MusicDays Online lub w formie pakietów muzycznych do jednorazowego zakupu. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość oraz szeroki wachlarz możliwości wyboru muzyki i sposobu jej dostarczenia Klientowi.OFERUJEMY MUZYKĘ WYŁĄCZONĄ Z OPŁAT DLA WSZYSTKICH OZZ. NASZA BAZA MUZYCZNA TO UTWORY DO KTÓRYCH MAMY PEŁNE PRAWA AUTORSKIE, MUZYKA NIEZALEŻNYCH AUTORÓW I WYDAWNICTW Z KTÓRYMI ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJEMY, A TAKŻE AUTORÓW I WYKONAWCÓW UDZIELAJĄCYCH LICENCJI NA MOCY CREATIVE COMMONS (CC-BY) Wybór naszej muzyki to oszczędność nawet do 95% kosztów za muzykę w swojej działalności. Możemy zagwarantować o wiele niższe ceny w porównaniu z wydatkami dla wszystkich OZZ łącznie.Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm z muzyką bez opłat zachęcamy do współpracy sklepy, salony sprzedaży, hotele, restauracje, kawiarnie, galerie i pasaże handlowe, ośrodki biznesowe, salony kosmetyczne i fryzjerskie, SPA i Wellness, solaria, gabinety masażu, szkoły rodzenia, gabinety lekarskie, szpitale i przychodnie, sanatoria, domy wypoczynkowe, ośrodki odnowy biologicznej, przedszkola, żłobki, szkoły, inne placówki oświatowo-dydaktyczne, DJ-ów, animatorów, agencje eventowe, firmy szkoleniowe, ośrodki sportowe, itp.


 DLACZEGO ZA NASZĄ MUZYKĘ NIE TRZEBA PŁACIĆ ORGANIZACJOM I STOWARZYSZENIOM? 


Od wielu lat dostarczamy naszym klientom muzykę bez opłat za publiczne odtwarzanie dla wszelkich organizacji zbiorowego zarządzania. Oferujemy muzykę w świetnej jakości i cenie. Każdy z naszych Klientów otrzymuje stosowny dokument licencyjny będący gwarantem zwolnienia z wszelkich opłat dla organizacji kontrolujących odtwarzanie publiczne muzyki w lokalach. Współpracujemy z wieloma niezależnymi wydawnictwami i twórcami, którzy dostarczają nam niezależną muzykę wysokiej jakości. Wszystkie utwory figurujące w naszej bazie nie są objęte zarządzaniem przez organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub pokrewnymi, stąd brak konieczności opłacania dodatkowo abonamentów dla w/w organizacji za odtwarzanie naszej muzyki.


 KORZYŚCI Z NIEZALEŻNEJ MUZYKI W LOKALU 

 Korzyści z korzystania z naszej usługi to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy - otrzymują Państwo muzykę wyselekcjonowaną, przygotowaną w kontekście budowania pozytywnego odbioru wśród klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i budowanie pozytywnej, konsekwentnej relacji pomiędzy klientem a sklepem / lokalem usługowym. Nie muszą Państwo poszukiwać odpowiedniej muzyki, segregować utworów - my już to zrobiliśmy. Oczywiście dla większości klientów niepodważalnym atutem będzie brak kilku, często kilkunastokrotnie większych opłat za odtwarzanie publiczne dla OZZ - przy odtwarzaniu naszej muzyki nie muszą Państwo podpisywać dodatkowych umów z żadną organizacją.


    DLACZEGO NIE WARTO ZWLEKAĆ Z DECYZJĄ O MUZYCE NIEZALEŻNEJ? 

Należy pamiętać, że z zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.) za odtwarzanie publiczne muzyki trzeba uiszczać opłaty. Przy odtwarzaniu publicznym naszej muzyki nie ma takiego obowiązku, ponieważ nasza muzyka jest całkowicie niezależna od organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi.


Zachęcamy do zakupu już teraz! Jeżeli nie mają Państwo podpisanej umowy z organizacjami takimi jak ZAiKS, STOART, ZPAV czy SAWP i przydarzy się Państwu kontrola w lokalu przy odtwarzaniu, np. telewizji lub radia lub - niestety w/w organizacje mogą zażądać opłat nawet do 3 lat wstecz. M.in. dlatego właśnie nie warto zwlekać z zakupem naszej muzyki.


WSZYSTKIE ORGANIZACJE ZBIOROWEGO ZARZĄDZANIA PRAWAMI AUTORSKIMI LUB POKREWNYMI UZNAJĄ I RESPEKTUJĄ NASZE LICENCJE! Właścicielem marki MusicDays® jest firma EJFA (NIP 875-148-84-66, REGON 340752410). ©2010-2023 MusicDays.pl
 
 


 
 
 W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO Z NASZYM KONSULTANTEM:  

info@musicdays.pl 695 367 193   (9:00-16:00, PN-PT)     
 

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Fajna muzyka , klienci zadowoleni
Asia
2024-06-18 Klient zakupił: MUSICDAYS ONLINE

GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI W LOKALU

ODTWARZAJĄC MUZYKĘ NIEZALEŻNĄ

JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

MUZYKA JAKOŚCI PREMIUM

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI: