PŁATNOŚCI:


1. Płatność gotówką przy odbiorze - Jeżeli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze, możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie następnego dnia od chwili złożenia zamówienia. Kurier dostarczy Tobie przesyłkę i pobierze opłatę za całe zamówienie.

2. Płatność przelewem - Jeżeli zdecydujesz się na płatność przelewem, to po złożeniu przez Ciebie zamówienia poprosimy Cię o dokonanie przelewu na nasze konto bankowe. Zamówienie zostanie wysłane, gdy tylko wpłata zostanie zaksięgowana w naszym banku.

Dane do przelewu:

EJFA MusicDays.pl
ul. Władysława Jagiełły 2/14
86-105 Świecie
mBank: 14 1140 2004 0000 3602 6871 2903
tytuł przelewu: nr zamówienia

3. Przelewy24 (błyskawiczny przelew/płatność kartą) - Dzięki możliwości wykonania szybkiego przelewu online (m.in. mBank, MultiBank, Inteligo, PKO BP, BZWBK, BPH SA, Nordea, ING Bank Śląski, Pekao SA, LUKAS Bank) lub płatności kartą płatniczą/kredytową (m.in. VISA, MasterCard, Diners Club, JCB) Twoje pieniądze trafią do nas błyskawicznie. Opcja ta pozwala na zrealizowanie zamówienia "od ręki" bez czekania na zaksięgowanie wpłaty w naszym banku.WYSYŁKA:


   
Przesyłki realizujemy od poniedziałku do piątku. Na całkowity koszt zamówienia składają się: wartość zakupionych produktów/usług oraz koszt przesyłki.

Cennik dostawy przy przedpłacie na konto: 


przesyłka kurierska InPost (24h) - 16 zł 


wysyłka elektroniczna email (24h) - 0 zł


Cennik dostawy przy płatności za pobraniem:
 

przesyłka kurierska InPost (24h) - 19 zł


       

Zamówienia na kwotę powyżej 399zł - wysyłka bezpłatna

                                            

Dlaczego u nas?

4,8/5 ocena klientów

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 30 000 firm!

Z NASZEJ OFERTY SKORZYSTALI MIĘDZY INNYMI:

OGROMNY WYBÓR

SZYBKA WYSYŁKA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI