PŁATNOŚCI:


1. Płatność gotówką przy odbiorze towaru - Jeżeli zdecydujesz się na płatność przy odbiorze, a wszystkie zamawiane przez Ciebie produkty będą aktualnie na stanie, to możesz mieć pewność, że Twój towar zostanie skompletowany i wysłany do Ciebie następnego dnia od chwili złożenia zamówienia. Listonosz lub kurier dostarczy Tobie przesyłkę i pobierze opłatę za całe zamówienie.

2. Płatność przelewem - Jeżeli zdecydujesz się na płatność przelewem, to po złożeniu przez Ciebie zamówienia poprosimy Cię o dokonanie przelewu na nasze konto bankowe. Towar zostanie do Ciebie wysłany, gdy tylko Twoja wpłata zostanie zaksięgowana w naszym banku.

Dane do przelewu:

EJFA MusicDays.pl
ul. Władysława Jagiełły 2/14
86-105 Świecie
mBank: 14 1140 2004 0000 3602 6871 2903
tytuł przelewu: nr zamówienia

3. Przelewy24 (błyskawiczny przelew/płatność kartą) - Dzięki możliwości wykonania szybkiego przelewu online (m.in. mBank, MultiBank, Inteligo, PKO BP, BZWBK, BPH SA, Nordea, ING Bank Śląski, Pekao SA, LUKAS Bank) lub płatności kartą płatniczą/kredytową (m.in. VISA, MasterCard, Diners Club, JCB) Twoje pieniądze trafią do nas błyskawicznie. Opcja ta pozwala na zrealizowanie zamówienia "od ręki" bez czekania na zaksięgowanie wpłaty w naszym banku.WYSYŁKA:


   
Zamówiony towar wysyłamy od poniedziałku do piątku. Na całkowity koszt zamówienia składają się: wartość zakupionych towarów oraz koszty przesyłki. Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

Cennik dostawy przy przedpłacie na konto:
 

przesyłka pocztowa POCZTEX48 (48h) - 14 zł


przesyłka kurierska InPost (24h) - 19 zł 

przesyłka polecona (72h) - 7 zł (dokumenty, licencje, naklejki)

wysyłka elektroniczna email (24h) - 0 zł


Cennik dostawy przy płatności za pobraniem:
 
przesyłka pocztowa POCZTEX48 (48h) - 17 zł
 

przesyłka kurierska InPost (24h) - 22 zł

    
Zamówienia na kwotę powyżej 300zł - wysyłka GRATIS! 
                                            

Dlaczego u nas?

4,8/5 ocena klientów

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 30 000 firm!

Z NASZEJ OFERTY SKORZYSTALI MIĘDZY INNYMI:

OGROMNY WYBÓR

SZYBKA WYSYŁKA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI