MUZYKA DLA SIECI LOKALI  BEZ OPŁAT DLA WSZYSTKICH OZZ  
 ELASTYCZNA OBSŁUGA MUZYCZNA, BOGATA BAZA UTWORÓW, KONKURENCYJNE CENY
MusicDays Online to rozbudowana, elastyczna usługa z której mogą skorzystać wszelkiego rodzaju sieci lokali - sklepów, salonów, restauracji, kawiarni, itp. Do dyspozycji wiele muzycznych playlist tematycznych w formie online z możliwością pobierania muzyki i odtwarzania offline. Aby otrzymać ofertę z wyceną na obsługę muzyczną Państwa lokali - prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez mail / formularz kontaktowy. Do wyceny usługi potrzebujemy informację o ilości lokalizacji oraz orientacyjnej powierzchni pojedynczego lokalu.


 
• GOTOWE PLAYLISTY TEMATYCZNE LUB INDYWIDUALNY DOBÓR MUZYKI

• IMPLEMENTACJA KOMUNIKATÓW / OGŁOSZEŃ

• PEŁNA KONTROLA NAD LOKALIZACJAMI KORZYSTAJĄCYMI Z USŁUGI

• PLAYER 1 (STACJE NA ŻYWO) + PLAYER 2 (PLAYLISTY Z PANELEM EDYCJI) + PLAYER 3 (PAKIETY I ALBUMY) + PLAYER OFFLINE

 • ELASTYCZNOŚĆ W ZAKRESIE DOSTĘPU DO USŁUGI
(SMARTFON, TABLET, LAPTOP | APLIKACJA MOBILNA I DESKTOP, STRONA WWW)
 
      
     
Usługa MusicDays Online dostępna jest z poziomu platformy muzycznej na stronie - RADIO.MUSICDAYS.PL  - z dodatkową funkcją korzystania w formie aplikacji na systemy Android / iOS / Windows / Android TV / Google TV. Zapewniamy wygodną i intuicyjną platformę z panelem edycji i możliwością implementacji jingli / ogłoszeń we własnym zakresie lub przez naszego pracownika. Panel edycji umożliwia ustalenie indywidualnego harmonogramu odtwarzania zaimplementowanych komunikatów w poszczególnych kanałach muzycznych. 
Usługa MusicDays Online umożliwia dostęp do wszystkich naszych zasobów muzycznych z bieżącymi aktualizacjami o nowości. Nasza usługa na licencji terminowej to przede wszystkim duża ilość różnorodnej muzyki w świetnej cenie, ale także elastyczność w zakresie sposobu odtwarzania - w wersji online jak i offline. Zapraszamy do współpracy galerie handlowe, sieci sklepów, salonów, restauracji, kawiarni, hipermarketów i wiele innych podmiotów potrzebujących spersonalizowanego contentu muzycznego bez opłat dla organizacji zbiorowego zarządzania (OZZ) dla swoich placówek handlowych / usługowych z pełną obsługą.

Poniżej link do playera DEMO zawierającego przykładowe utwory w skróconych wersjach z playlist tematycznych dostępnych w ramach usługi MusicDays Online :
 
   

              


ABY UZYSKAĆ DOSTĘP DO KONTA TESTOWEGO W PEŁNEJ WERSJI NA 7 DNI -
 


 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO Z NASZYM KONSULTANTEM: 

info@musicdays.pl 695 367 193   (9:00-16:00, PN-PT)    LUB SKORZYSTANIE Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO - W CIĄGU 24H PRZYGOTUJEMY ATRAKCYJNĄ WYCENĘ NASZEJ USŁUGI DLA PAŃSTWA SIECI LOKALI:

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Fajna muzyka , klienci zadowoleni
Asia
2024-06-18 Klient zakupił: MUSICDAYS ONLINE

GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI W LOKALU

ODTWARZAJĄC MUZYKĘ NIEZALEŻNĄ

JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

MUZYKA JAKOŚCI PREMIUM

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI: