MAMY NAJWIĘKSZĄ OFERTĘ MUZYKI BEZ OPŁAT DLA STOART, ZPAV, ZAIKS!
 
 DO MUZYKI DOŁĄCZAMY LICENCJĘ, NAKLEJKI I INNE DODATKI!

   WZÓR WYPOWIEDZENIA UMOWY Z ZAIKS/STOART/ZPAV GRATIS!   
 
  
  
Oferujemy jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na publiczne odtwarzanie muzyki bez opłat dla ZAiKS, STOART ZPAV czy SAWP. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić usługi muzyczne na licencji czasowej (radio online, dostęp do bazy muzycznej mp3) lub dowolne pakiety muzyczne na licencji dożywotniej (pakiety mp3 / cd / usb, klipy video) - zawsze z licencją na odtwarzanie publiczne.

PEŁNOPRAWNY DOKUMENT NAPISANY W JĘZYKU POLSKIM, Z PIECZĄTKĄ I PODPISEM - RESPEKTOWANY PRZEZ WSZYSTKIE ORGANIZACJE ZBIOROWEGO ZARZĄDZANIA!

Posiadamy elastyczną ofertę dostosowaną do różnych potrzeb Klienta gwarantując zwolnienie z opłat na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP, itp.).  

LICENCJA BEZTERMINOWA
- możliwość zakupu jednorazowo konkretnej, wybranej muzyki w różnej formie (cd, pendrive, mp3 do pobrania), otrzymują Państwo licencję bezterminową na odtwarzanie publiczne w lokalu.


LICENCJA CZASOWA
- dostęp do całej naszej bazy muzycznej poprzez stacje radia internetowego (strona www i aplikacja) lub dostęp do pobierania muzyki w formie MP3. Licencja na wybrany okres czasowy.
  
  

Na otrzymanej licencji widnieje nr faktury danej transakcji, imię i nazwisko, nazwa firmy i nip. Każdą licencję należy traktować jako załącznik do faktury VAT, a więc przy każdym kolejnym zamówieniu na muzykę bez opłat, otrzymają Państwo kolejną nową licencję. W każdym lokalu powinien znajdować się 1 egzemplarz takiego dokumentu, by móc okazać go w razie ewentualnej kontroli ze strony organizacji ZAIKS, STOART lub ZPAV.

 


FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI ODNOŚNIE MUZYKI BEZ OPŁAT


Przeczytaj opinie klientów o naszej ofercie!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy: info@musicdays.pl
 
lub kontakt telefoniczny: 695 367 193 (od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:00)

WYBIERZ MUSICDAYS.PL

4,9/5 ocena klientów

UWOLNIJ SWÓJ BIZNES OD ZAIKS, STOART I ZPAV JAK PONAD 40 000 NASZYCH KLIENTÓW!

GENERUJ NAWET DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

PROFESJONALNA BAZA MUZYCZNA