NAKLEJKI WYSYŁAMY GRATIS W ZALEŻNOŚCI OD PAKIETU / USŁUGI !

 

Licencję na odtwarzanie publiczne i naklejkę wysyłamy ZAWSZE! Przy każdej kontroli organizacji typu ZAiKS, STOART, ZPAV należy okazać naszą licencję, która jest najważniejszym dokumentem podczas kontroli.

Dodatkowe naklejki i certyfikat w antyramie można zakupić przy dowolnym zamówieniu muzyki - TUTAJ!1. LICENCJA NA ODTWARZANIE PUBLICZNE


Dokument dołączany przy każdym zamówieniu. Licencja jest zgodą na odtwarzanie publiczne oraz są na niej zawarte wszelkie informacje o tym, że zakupiona muzyka jest wolna od opłat dla organizacji takich jak ZAiKS, STOART, ZPAV, SAWP, itp. Na licencji widnieje nr faktury, data wystawienia, Nazwa firmy i nip klienta. Jest to kluczowy i obowiązkowy dokument przy kontrolach w lokalu lub w przypadku wypowiadania umowy z organizacją zbiorowego zarządzania.
 
2. NAKLEJKA ZWYKŁA
 
 Naklejka zabezpieczona jest lakierem UV co dodaje jej estetycznego wyglądu, a ponadto chroni ją przed warunkami atmosferycznymi: wilgocią i promieniowaniem słonecznym.Naklejki drukowane są na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym, metodą druku offsetowego. Format naklejki to 10cm x 15cm.

3. NAKLEJKA WEWNĘTRZNA

Naklejka wewnętrzna na szybę drukowana jest na wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Taka naklejka zapewnia komfort i pewność, że ani osoby trzecie z zewnątrz nie będą mieć do niej dostępu, ani warunki atmosferyczne nie sprawią, że ulegnie z czasem zniszczeniu. Format naklejki to 10cm x 15cm.
 
 5. CERTYFIKAT W ANTYRAMIE

Drukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym, wysyłany w antyramie. Standardowo na certyfikacie umieszczamy dane z licencji, czyli Nazwa firmy i NIP (także fakturowe dane adresowe). Wszelkie ewentualne sugestie lub uwagi odnośnie danych, które mają znaleźć się na certyfikacie należy zawrzeć w polu "Uwagi" przy składaniu zamówienia. Format certyfikatu - A5.

WYBIERZ MUSICDAYS.PL

4,9/5 ocena klientów

UWOLNIJ SWÓJ BIZNES OD ZAIKS, STOART I ZPAV JAK PONAD 40 000 NASZYCH KLIENTÓW!

GENERUJ NAWET DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

PROFESJONALNA BAZA MUZYCZNA