NAKLEJKI I CERTYFIKAT DOŁĄCZAMY GRATIS!
 
 
Licencję na odtwarzanie publiczne i naklejkę wysyłamy ZAWSZE! Przy każdej kontroli organizacji typu ZAiKS,
należy okazać naszą licencję, która jest najważniejszym dokumentem podczas kontroli.
 
Dodatki (naklejka zwykła, naklejka wewnętrzna, certyfikat w antyramie) dołączane są do licencji zupełnie GRATIS
w zależności od ilości zamówionych albumów lub okresu trwania licencji, zgodnie z poniższymi tabelami:
 

LICENCJA DOŻYWOTNIA: ALBUMY CD, ALBUMY MP3

 
LICENCJA CZASOWA: RADIO INTERNETOWE, MUZYKA MP3


   
Naklejki i certyfikaty w antyramie można dokupić przy dowolnym zamówieniu - BY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ TUTAJ!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE O DOKUMENTACH I NAKLEJKACH KTÓRE WYSYŁAMY!
 

1. LICENCJA NA ODTWARZANIE PUBLICZNE


Dokument dołączany przy każdym zamówieniu (wyjątkiem są albumy oznaczone dopiskiem "CC"), bez względu na ilość zamówionych albumów. Licencja jest zgodą na odtwarzanie publiczne oraz są na niej zawarte wszelkie informacje o tym, że zakupiona muzyka jest wolna od opłat dla organizacji takich jak ZAiKS, STOART, ZPAV, SAWP, itp. Na licencji widnieje nr faktury, data wystawienia, Nazwa firmy i nip klienta. Jest to kluczowy i obowiązkowy dokument przy kontrolach w lokalu lub w przypadku wypowiadania umowy z organizacją zbiorowego zarządzania.
 
2. OŚWIADCZENIE LICENCYJNE + NAKLEJKA ZE SPISEM AUTORÓW (CC)

W przypadku zakupu albumów, które w nazwie mają dopisek "CC" zawsze wysyłamy treść licencji Creative Commons razem z oświadczeniem dotyczącym zakupu oraz OBOWIĄZKOWĄ naklejką ze spisem twórców muzyki. Naklejkę taką należy umieścić wewnątrz lokalu w widocznym miejscu. Taki pakiet wysyłany jest tylko dla muzyki oznaczonej symbolem "CC".

3. NAKLEJKA ZWYKŁA

Dołączana GRATIS do albumów i licencji (1szt na 1 lokal) - aby ją otrzymać, należy zamówić min. 1 album na 1 lokal. Naklejka zabezpieczona jest lakierem UV co dodaje jej bardzo estetycznego wyglądu, a ponadto chroni ją przed warunkami atmosferycznymi: wilgocią i promieniowaniem słonecznym.  Naklejki drukowane są na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym, metodą druku offsetowego. Dzięki bardzo dobrym właściwościom lepnym kleju naklejka mocno trzyma się podłoża, do którego jest przyklejona. Format naklejki to 10cm x 15cm.

4. NAKLEJKA WEWNĘTRZNA

Kolejny GRATIS dołączany do albumów, licencji i naklejki zwykłej - aby ją otrzymać należy zamówić min. 5 albumów na 1 lokal. Naklejka wewnętrzna na szybę drukowana jest na wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Taka naklejka zapewnia komfort i pewność, że ani osoby trzecie z zewnątrz nie będą mieć do niej dostępu, ani warunki atmosferyczne nie sprawią, że ulegnie z czasem zniszczeniu. Format naklejki to 10cm x 15cm.

5. CERTYFIKAT W ANTYRAMIE

Ostatni z GRATISÓW dodawany do albumów, licencji i 2 naklejek (zwykłej i wewnętrznej) jako eleganckie dopełnienie - aby otrzymać certyfikat w antyramie należy zamówić min. 8 albumów na 1 lokal. Drukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym, wysyłany w antyramie - gotowy do powieszenia w lokalu! Standardowo na certyfikacie umieszczamy dane z licencji, czyli Nazwa firmy i NIP (także fakturowe dane adresowe). Wszelkie ewentualne sugestie lub uwagi odnośnie danych, które mają znaleźć się na certyfikacie należy zawrzeć w polu "Uwagi" przy składaniu zamówienia. Po wysłaniu certyfikatu naniesienie poprawek nie będzie już możliwe. Format certyfikatu - A5.

Wzór naklejki zwykłej i wewnętrznej:
 
 Wzór certyfikatu w antyramie:

 
 
 

Dlaczego u nas?

4,8/5 ocena klientów

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 30 000 firm!

Z NASZEJ OFERTY SKORZYSTALI MIĘDZY INNYMI:

OGROMNY WYBÓR

SZYBKA WYSYŁKA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI