NAKLEJKI I CERTYFIKATY WYSYŁAMY GRATIS W ZALEŻNOŚCI OD PAKIETU/USŁUGI!
 

Licencję na odtwarzanie publiczne i naklejkę wysyłamy ZAWSZE! Przy każdej kontroli organizacji typu ZAiKS, należy okazać naszą licencję, która jest najważniejszym dokumentem podczas kontroli. Dodatki (naklejka zwykła, naklejka wewnętrzna, certyfikat w antyramie) dołączane są do licencji GRATIS w zależności od ilości zamówionych albumów lub okresu trwania licencji.

Naklejki i certyfikaty w antyramie można dodatkowo zakupić przy dowolnym zamówieniu muzyki - BY ZAMÓWIĆ KLIKNIJ TUTAJ!

 
PRZECZYTAJ KONIECZNIE O DOKUMENTACH I NAKLEJKACH KTÓRE WYSYŁAMY:
1. LICENCJA NA ODTWARZANIE PUBLICZNE


Dokument dołączany przy każdym zamówieniu. Licencja jest zgodą na odtwarzanie publiczne oraz są na niej zawarte wszelkie informacje o tym, że zakupiona muzyka jest wolna od opłat dla organizacji takich jak ZAiKS, STOART, ZPAV, SAWP, itp. Na licencji widnieje nr faktury, data wystawienia, Nazwa firmy i nip klienta. Jest to kluczowy i obowiązkowy dokument przy kontrolach w lokalu lub w przypadku wypowiadania umowy z organizacją zbiorowego zarządzania.
 
2. NAKLEJKA ZWYKŁA
 
 Naklejka zabezpieczona jest lakierem UV co dodaje jej estetycznego wyglądu, a ponadto chroni ją przed warunkami atmosferycznymi: wilgocią i promieniowaniem słonecznym.Naklejki drukowane są na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym, metodą druku offsetowego. Format naklejki to 10cm x 15cm.

3. NAKLEJKA WEWNĘTRZNA

Naklejka wewnętrzna na szybę drukowana jest na wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Taka naklejka zapewnia komfort i pewność, że ani osoby trzecie z zewnątrz nie będą mieć do niej dostępu, ani warunki atmosferyczne nie sprawią, że ulegnie z czasem zniszczeniu. Format naklejki to 10cm x 15cm.
 
 5. CERTYFIKAT W ANTYRAMIE

Drukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym, wysyłany w antyramie. Standardowo na certyfikacie umieszczamy dane z licencji, czyli Nazwa firmy i NIP (także fakturowe dane adresowe). Wszelkie ewentualne sugestie lub uwagi odnośnie danych, które mają znaleźć się na certyfikacie należy zawrzeć w polu "Uwagi" przy składaniu zamówienia. Format certyfikatu - A5.

NIE PŁAĆ ZAIKS STOART ZPAV

4,9/5 ocena klientów

OSZCZĘDZAJ JAK 35 000 NASZYCH KLIENTÓW!

ODTWARZAJĄC NASZĄ MUZYKĘ PŁACISZ O WIELE MNIEJ NIŻ DLA ZAIKS, STOART I ZPAV! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

BOGATA OFERTA

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

ŚWIETNE CENY

SZYBKA REALIZACJA