NAKLEJKI WYSYŁAMY GRATIS W ZALEŻNOŚCI OD PAKIETU / USŁUGI !
 
 


Licencję na odtwarzanie publiczne i naklejkę wysyłamy ZAWSZE! Przy każdej kontroli organizacji typu ZAiKS, STOART, ZPAV należy okazać naszą licencję, która jest najważniejszym dokumentem podczas kontroli.

  1. LICENCJA NA ODTWARZANIE PUBLICZNE


Dokument dołączany przy każdym zamówieniu. Licencja jest zgodą na odtwarzanie publiczne oraz są na niej zawarte wszelkie informacje o tym, że zakupiona muzyka jest wolna od opłat dla organizacji takich jak ZAiKS, STOART, ZPAV, SAWP, itp. Na licencji widnieje nr faktury, data wystawienia, Nazwa firmy i nip klienta. Jest to kluczowy i obowiązkowy dokument przy kontrolach w lokalu lub w przypadku wypowiadania umowy z organizacją zbiorowego zarządzania.
 

2. NAKLEJKA ZWYKŁA
 

 Naklejka zabezpieczona jest lakierem UV co dodaje jej estetycznego wyglądu, a ponadto chroni ją przed warunkami atmosferycznymi: wilgocią i promieniowaniem słonecznym.Naklejki drukowane są na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym, metodą druku offsetowego. Format naklejki to 10cm x 15cm.


3. NAKLEJKA WEWNĘTRZNA


Naklejka wewnętrzna na szybę drukowana jest na wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Taka naklejka zapewnia komfort i pewność, że ani osoby trzecie z zewnątrz nie będą mieć do niej dostępu, ani warunki atmosferyczne nie sprawią, że ulegnie z czasem zniszczeniu. Format naklejki to 10cm x 15cm.

 
 5. CERTYFIKAT W ANTYRAMIE


Drukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym, wysyłany w antyramie. Standardowo na certyfikacie umieszczamy dane z licencji, czyli Nazwa firmy i NIP (także fakturowe dane adresowe). Wszelkie ewentualne sugestie lub uwagi odnośnie danych, które mają znaleźć się na certyfikacie należy zawrzeć w polu "Uwagi" przy składaniu zamówienia. Format certyfikatu - A5.

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Polecam, duży wybór utworów .
Slodka Przystań Karwia
2024-05-18 Klient zakupił: MUSICDAYS ONLINE

GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI W LOKALU

ODTWARZAJĄC MUZYKĘ NIEZALEŻNĄ

JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

MUZYKA JAKOŚCI PREMIUM

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI: