RADIO INTERNETOWE - SPECYFIKACJA / INFORMACJE TECHNICZNE:
 
 
Aby odtwarzać naszą muzykę poprzez strumień radia internetowego należy zalogować się na platformie https://radio.musicdays.pl.
 
 
Odtwarzać muzykę można wykorzystując komputer stacjonarny / laptop, telewizor z systemem Android TV / Google TV, także urządzenia mobilne typu tablet / smartfon lub opcjonalnie alternatywny sprzęt przechwytujący strumień radia online.
 
 
W przypadku komputerów / laptopów odtwarzanie następuje z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej lub aplikacji desktopowej (WINDOWS). W przypadku telewizorów z Android TV / Google TV lub tabletów i smartfonów należy pobrać naszą aplikację MusicDays Online. W przypadku iphone / ipad również odtwarzanie następuje z poziomu naszej aplikacji (iOS).
 
 
Korzystając z urządzenia mobilnego najlepiej wykorzystywać stałe łącze. W przypadku korzystania z wifi dobrze jest umieścić urządzenie możliwie jak najbliżej modemu / routera. W przypadku korzystania z internetu mobilnego w skali miesiąca zużycie na potrzeby usługi radia online może wynieść od 10GB do 15GB.
 
 
Nasza platforma muzyczna umożliwia odtwarzanie muzyki z poziomu różnych przeglądarek internetowych, radiowych programów muzycznych, aplikacji na systemy Android / AndroidTV / GoogleTV / Windows / iOS, zewnętrznych urządzeń radia internetowego:


 

PLAYER 1 (APLIKACJE, STRONA WWW, STREAM) 
 
 
Player 1 umożliwia dostęp do 12 głównych stacji muzycznych: 

 
1. POP RHYTHM DANCE
2. CHILLOUT LOUNGE
 3. HOUSE CLUBBING ELECTRO
4. BLUES R0CK
5. JAZZ SMOOTH SWING
6. WORLD MUSIC
7. RELAXATION
8. ROMANTIC MUSIC
9. VOCAL POP SONGS
10. SOFT POP
11. CHRISTMAS / SOUL RNB HIP HOP / FASHION
12. ENERGY MUSIC
 

Jest to podstawowe źródło muzyczne, którego nie można w żaden sposób edytować i wpływać na to co w danym momencie odtwarzane jest w wybranej playliście.
 
  

Player 1 jest domyślnym odtwarzaczem na platformie radiowej. W przypadku chęci zmiany domyślnego odtwarzacza na player 2, należy wybrać odpowiednie ustawienie w edycji panelu umieszczonego przy boksie z playerem 2.

   

PLAYER 2 (APLIKACJE, STRONA WWW) 

 
Player 2 daje dostęp do 23 różnych stacji tematycznych i stanowi niezależne, odrębne źródło muzyczne. Za pomocą udostępnionego "panelu" można dodać na dostępnych playlistach własne komunikaty/reklamy z harmonogramem odtwarzania, wpływać na edycję playlist.


Player 2 polecamy w przypadku, gdy w lokalu jest wolniejsze lub mniej stabilne łącze internetowe.APLIKACJA MUSICDAYS ONLINE (Android, AndroidTV / GoogleTV, iOS, Windows) 


Wszystkim użytkownikom korzystającym z naszej usługi muzyki online polecamy także możliwość odtwarzania naszej muzyki z poziomu dedykowanej aplikacji MusicDays Online. Aplikacja w tej chwili dostępna jest na platformy: ANDROID, ANDROID TV, IOS i WINDOWS.


APLIKACJA ANDROID - wspierana od wersji 5.0
APLIKACJA ANDROID TV / GOOGLE TV -
wspierana od wersji 6.0
APLIKACJA IOS - wspierana od wersji 9.x
APLIKACJA WINDOWS -
wspierana od wersji 8

  

ODTWARZANIE NA PRZEGLĄDARKACH MOBILNYCH (TABLETY/SMARTFONY):


Przy większości smartfonów/tabletów w przypadku wygaśnięcia ekranu urządzenia player przestanie odtwarzać po zakończeniu utworu. W takim przypadku należy w ustawieniach wyświetlania ekranu urządzenia całkowicie wyłączyć wygaszacz ekranu lub w przypadku braku takiej opcji - zainstalować naszą aplikację do zablokowania wygaszania ekranu MusicDays ScreenOn .


Niektóre mobilne przeglądarki wymagają kliknięcia przycisku PLAY przy każdorazowym odświeżeniu strony (np. iOS w telefonach iPhone, Google Chrome). Jest to odgórnie narzucone przez system operacyjny w celu ograniczenia przypadkowych ściągnięć dużej ilości danych.


Najlepszym sposobem na odtwarzanie muzyki radia online jest pobranie naszej aplikacji MusicDays Online na smartfon lub tablet z Google Play lub Appstore, opcjonalnie na telewizory z system lub dowolną przystawką Android TV / Google TV.


WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Gorąco polecamy za pełen profesjonalizm
Retro
2023-01-31 Klient zakupił: MUSICDAYS ONLINE

UWOLNIJ SWÓJ BIZNES OD ZAIKS, STOART I ZPAV JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

GENERUJ NAWET DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

MUZYKA JAKOŚCI PREMIUM