RADIO INTERNETOWE - SPECYFIKACJA/INFORMACJE TECHNICZNE:


-Aby odtwarzać naszą muzykę poprzez strumień radia internetowego należy zalogować się na platformie https://radio.musicdays.pl.
 
-Odtwarzać muzykę można z dowolnego komputera podłączonego do sieci, także z urządzeń mobilnych typu tablet/smartfon lub alternatywnego sprzętu przechwytującego strumień radia online.
 
-Dla komputerów/laptopów/tabletów/smartfonów odtwarzanie następuje z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej dowolnego urządzenia lub aplikacji MusicDays Online w wersji mobilnej (ANDROID, IOS) i desktopowej (WINDOWS) lub ogólnie dostępnych aplikacji typu Windows Media Player czy Winamp.
 
-Korzystając z urządzenia mobilnego najlepiej wykorzystywać stałe łącze/wifi.
W przypadku korzystania z internetu mobilnego w skali miesiąca zużycie może wynieść od 10GB do 18GB.

 
-Nasza platforma muzyczna umożliwia odtwarzanie muzyki z poziomu różnych przeglądarek internetowych, radiowych programów muzycznych, aplikacji mobilnych, zewnętrznych urządzeń radia internetowego:

    
 
  PLAYER 1 - GŁÓWNY (HTML5, WINAMP, WINDOWS MEDIA PLAYER, STREAM)

-Player główny umożliwia dostęp do 12 głównych stacji muzycznych:
 
1. POP RHYTHM DANCE
2. CHILLOUT LOUNGE
3. HOUSE CLUBBING ELECTRO
4. BLUES R0CK
5. JAZZ SMOOTH SWING
6. WORLD MUSIC
7. RELAXATION
8. ROMANTIC MUSIC
9. VOCAL POP SONGS
10. SOFT POP
11. CHRISTMAS / SOUL RNB HIP HOP / FASHION
12. ENERGY MUSIC

 
-Jest to podstawowe źródło muzyczne, którego nie można w żaden sposób edytować i wpływać na to co w danym momencie odtwarzane jest w wybranej playliście.
 
-Dzięki wyodrębnionemu streamowi, w/w stacje można odtwarzać za pośrednictwem programów typu winamp, windows media player, a także mini playera html5.
  
 -Można także skorzystać z dowolnej darmowej aplikacji na mobilne urządzenia ze sklepu Google Play - typu online radio lub dowolnej aplikacji multimedialnej przechwytującej stream radia internetowego.

-Player główny jest domyślnym odtwarzaczem na platformie radiowej. W przypadku chęci zmiany domyślnego odtwarzacza na player alternatywny, należy wybrać odpowiednie ustawienie w edycji panelu umieszczonego przy boksie z playerem alternatywnym.

APLIKACJA MUSICDAYS ONLINE (Android, iOS)  

-Wszystkim użytkownikom korzystającym z naszej usługi muzyki online polecamy także możliwość odtwarzania naszej muzyki z poziomu dedykowanej aplikacji MusicDays Online. Aplikacja w tej chwili dostępna jest na platformy: ANDROID, IOS i WINDOWS.

APLIKACJA ANDROID - wspierana od wersji 5.0
APLIKACJA IOS - wspierana od wersji 9.x

   

PLAYER 2 - ALTERNATYWNY (HTML5/FLASH)     

-Player alternatywny daje dostęp do 23 różnych stacji tematycznych i stanowi niezależne, odrębne źródło muzyczne. Za pomocą udostępnionego "panelu" można dodać na dostępnych playlistach własne komunikaty/reklamy, wpływać na edycję playlist, a nawet na głośność muzyki w zależności od pory dnia.
 
-Player alternatywny dostępny na stronie naszej platformy internetowej napisany został w technologii flash/html5,
dzięki czemu zakres możliwości odtwarzania jest szeroki.

 
 -Player alternatywny dostępny jest na stronie naszego radia online, także w naszych aplikacjach na Android i iOS.  
  

PLAYER ALTERNATYWNY NA PRZEGLĄDARKACH MOBILNYCH (TABLETY/SMARTFONY):

-Przy większości smartfonów/tabletów w przypadku wygaśnięcia ekranu urządzenia player alternatywny przestanie odtwarzać po zakończeniu utworu. W takim przypadku należy w ustawieniach wyświetlania ekranu urządzenia całkowicie wyłączyć wygaszacz ekranu lub w przypadku braku takiej opcji zainstalować aplikację do zablokowania wygaszania ekranu, np. Screen On, KeepScreen ON. Aplikacje te są bezpłatne do pobrania m.in. w sklepie Google Play.

-Niektóre mobilne przeglądarki wymagają kliknięcia przycisku PLAY przy każdorazowym odświeżeniu strony (np. iOS w telefonach iPhone, Google Chrome). Jest to odgórnie narzucone przez system operacyjny w celu ograniczenia przypadkowych ściągnięć dużej ilości danych. Jednakże po pierwszym wciśnięciu przycisku PLAY pozostałe utwory będą odtwarzane automatycznie.

-Najlepszym sposobem na odtwarzanie muzyki radia online (player główny / alternatywny) jest pobranie naszej aplikacji MusicDays Online na smartfon lub tablet z Google Play lub Appstore.

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Wyjątkowe przyjazne potraktowanie klienta. Zrobiłem błąd w zamówionej opcji . Po wyjaśnieniu u właściciela firmy mojej pomyłki - została uwzględniona i dostaliśmy to co potrzebowaliśmy. Dziękuje bardzo za zrozumienie i posiadanie serdeczności i życzliwości.
Zajazd w Dworku Kwieciszewo 103 a
2021-11-25 Klient zakupił: PAKIETY CD/USB

UWOLNIJ SWÓJ BIZNES OD ZAIKS, STOART I ZPAV JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

GENERUJ NAWET DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

PROFESJONALNA BAZA MUZYCZNA