RADIO INTERNETOWE - SPECYFIKACJA/INFORMACJE TECHNICZNE:


-Aby odtwarzać naszą muzykę poprzez strumień radia internetowego należy zalogować się na platformie http://radio.musicdays.pl.
 
-Odtwarzać muzykę można z dowolnego komputera podłączonego do sieci, także z urządzeń mobilnych typu tablet/smartfon lub alternatywnego sprzętu przechwytującego strumień radia online.
 
-Dla komputerów/laptopów/tabletów/smartfonów odtwarzanie następuje z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej dowolnego urządzenia lub aplikacji MusicDays Online w wersji mobilnej (ANDROID, IOS) i desktopowej (WINDOWS) lub ogólnie dostępnych aplikacji typu Windows Media Player czy Winamp.
 
-Korzystając z urządzenia mobilnego najlepiej wykorzystywać stałe łącze/wifi.
W przypadku korzystania z internetu mobilnego w skali miesiąca zużycie może wynieść od 10GB do 18GB.

 
-Nasza platforma muzyczna umożliwia odtwarzanie muzyki z poziomu różnych przeglądarek internetowych, radiowych programów muzycznych, aplikacji mobilnych, zewnętrznych urządzeń radia internetowego:

    
 
  PLAYER GŁÓWNY (HTML5, WINAMP, WINDOWS MEDIA PLAYER, STREAM)

-Player główny umożliwia dostęp do 9 głównych stacji muzycznych:
 
1. POP RHYTHM DANCE
2. CHILLOUT LOUNGE
3. HOUSE CLUBBING ELECTRO
4. BLUES R0CK
5. JAZZ SMOOTH SWING
6. WORLD MUSIC
7. RELAXATION
8. ROMANTIC MUSIC
9. CLASSICAL MUSIC / CHRISTMAS (w okresie świątecznym)
 
-Jest to podstawowe źródło muzyczne, którego nie można w żaden sposób edytować i wpływać na to co w danym momencie odtwarzane jest w wybranej playliście.
 
-Dzięki wyodrębnionemu streamowi, w/w stacje można odtwarzać za pośrednictwem programów typu winamp, windows media player, a także mini playera html5.
  
 -Można także skorzystać z dowolnej darmowej aplikacji na mobilne urządzenia ze sklepu Google Play - typu online radio lub dowolnej aplikacji multimedialnej przechwytującej stream radia internetowego.

-Player główny jest domyślnym odtwarzaczem na platformie radiowej. W przypadku chęci zmiany domyślnego odtwarzacza na player alternatywny, należy wybrać odpowiednie ustawienie w edycji panelu umieszczonego przy boksie z playerem alternatywnym.

APLIKACJA MUSICDAYS ONLINE (Android, iOS, Windows)  

-Wszystkim użytkownikom korzystającym z naszej usługi muzyki online polecamy także możliwość odtwarzania naszej muzyki z poziomu dedykowanej aplikacji MusicDays Online. Aplikacja w tej chwili dostępna jest na platformy: ANDROID, IOS i WINDOWS:

   

PLAYER ALTERNATYWNY (HTML5/FLASH)     

-Player alternatywny daje dostęp do 12 różnych stacji tematycznych i stanowi niezależne, odrębne źródło muzyczne. Za pomocą udostępnionego "panelu" można dodać na dostępnych playlistach własne komunikaty/reklamy, wpływać na edycję playlist, a nawet na głośność muzyki w zależności od pory dnia.
 
-Player alternatywny dostępny na stronie naszej platformy internetowej napisany został w technologii flash/html5,
dzięki czemu zakres możliwości odtwarzania jest szeroki.

 
 -Player najlepiej radzi sobie z klasycznym odtwarzaniem na przeglądarkach desktopowych na komputerach stacjonarnych i laptopach, jednak przeglądarki internetowe na platformach urządzeń mobilnych także obsługują nasz odtwarzacz.  
  

PLAYER ALTERNATYWNY NA PRZEGLĄDARKACH MOBILNYCH (TABLETY/SMARTFONY):

-Przy większości smartfonów/tabletów w przypadku wygaśnięcia ekranu urządzenia player alternatywny przestanie odtwarzać po zakończeniu utworu. W takim przypadku należy w ustawieniach wyświetlania ekranu urządzenia całkowicie wyłączyć wygaszacz ekranu lub w przypadku braku takiej opcji zainstalować aplikację do zablokowania wygaszania ekranu, np. Screen On, KeepScreen ON. Aplikacje te są bezpłatne do pobrania m.in. w sklepie Google Play.

-Niektóre mobilne przeglądarki wymagają kliknięcia przycisku PLAY przy każdorazowym odświeżeniu strony (np. iOS w telefonach iPhone, Google Chrome). Jest to odgórnie narzucone przez system operacyjny w celu ograniczenia przypadkowych ściągnięć dużej ilości danych. Jednakże po pierwszym wciśnięciu przycisku PLAY pozostałe utwory będą odtwarzane automatycznie.

Dlaczego u nas?

4,9/5 ocena klientów

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 35 000 firm!

Z NASZEJ MUZYKI SKORZYSTAŁY M.IN. TAKIE MARKI JAK:

BOGATA OFERTA

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

ŚWIETNE CENY

SZYBKA REALIZACJA