PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


Mają Państwo prawo odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.   
 

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:

EJFA, Władysława Jagiełły 2/14 86-105 Świecie, tel - 695 367 193, mail - info@musicdays.pl


o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).


Mogą Państwo skorzystać z naszego wzoru formularza odstąpienia od umowy, znajdującego się poniżej:

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY - POBIERZ

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrotu płatności dokonamy przelewem na podany numer konta bankowego po otrzymaniu zwrotu produktu z fakturą oraz licencją.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania  z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru , cech i funkcjonowania rzeczy.         

Zakup licencji na radio internetowe podlega prawu odstąpienia od umowy dokładnie na takich samych warunkach jak w przypadku produktów standardowych.

Wyłączenia:

Produkty/usługi o charakterze elektronicznym: utwory mp3 oraz albumy mp3 z licencją multimedialną, albumy mp3 z licencją do odtwarzania publicznego oraz licencja czasowa na "albumy za 0zł" stają się wyłączone z możliwości odstąpienia od umowy w momencie przesłania linków do zamówionych produktów/usług (linki do zasobów muzycznych mp3).

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Cała transakcja jak i produkt bez jakiegokolwiek zarzutu.
Katarzyna
2022-05-18 Klient zakupił: RADIO INTERNETOWE

UWOLNIJ SWÓJ BIZNES OD ZAIKS, STOART I ZPAV JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

GENERUJ NAWET DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

PROFESJONALNA BAZA MUZYCZNA