WZÓR WYPOWIEDZENIA UMOWY Z ZAIKS, STOART, ZPAV ITP.

Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy jeszcze 1 GRATIS - wzór wypowiedzenia umowy z organizacjami typu ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP, itp. Link do wydruku wzoru wypowiedzenia udostępniany jest na jednym z etapów realizacji zamówienia.

Po otrzymaniu w skrzynce odbiorczej maila z tematem "zamówienie w trakcie realizacji (wzór wypowiedzenia umowy OZZ do pobrania)" wystarczy otworzyć maila i kliknąć w link do wzoru wypowiedzenia.

Jest to dodatkowy GRATIS, który udostępniamy wszystkim naszym Klientom chcącym wypowiedzieć już niepotrzebne umowy zawarte z organizacjami typu ZAIKS, STOART, czy ZPAV.

Skorzystanie z naszego wzoru oczywiście nie jest wymagane i obowiązkowe, ale ułatwia proces wypowiedzenia. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas poświęcony na pisanie takiego pisma we własnym zakresie.

Pismo należy wydrukować, wypełnić, podpisać i odesłać najlepiej listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Po upływie okresu wypowiedzenia, zawarta wcześniej umowa przestaje obowiązywać, a Państwo mogą cieszyć się wolnością od uciążliwych comiesięcznych abonamentów na rzecz OZZ.

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
To nasz kolejny zakup, tym razem z muzyką świąteczną 😀🎅☃️❄️🌲🎁🍭 wszystko w jak najlepszym porządku! Polecamy!!!
Ogrody Paprocki
2022-12-02 Klient zakupił: PAKIETY CD/USB

UWOLNIJ SWÓJ BIZNES OD ZAIKS, STOART I ZPAV JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

GENERUJ NAWET DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

PROFESJONALNA BAZA MUZYCZNA