USŁUGA MUSICDAYS ONLINE  JAK MUZYKĄ WPŁYWAMY NA KONSUMENTA 
 

 
CO TO JEST USŁUGA MUSICDAYS ONLINE:

MusicDays Online to rozbudowana, elastyczna usługa z której mogą skorzystać między innymi wszelkiego rodzaju lokale handlowe lub usługowe. Proponujemy skorzystanie z naszych gotowych muzycznych kanałów tematycznych w formie online z możliwością utworzenia indywidualnego, dedykowanego kanału muzycznego w którym dopasujemy muzykę pod kątem branży / indywidualnych potrzeb lub dostęp do muzyki w formie plików MP3.

Usługa MusicDays Online dostępna jest z poziomu platformy muzycznej na stronie - radio.musicdays.pl  - z dodatkową funkcją korzystania w formie aplikacji na systemy Android / iOS / Windows. Zapewniamy wygodną i intuicyjną platformę z panelem edycji i możliwością implementacji jingli / ogłoszeń we własnym zakresie lub przez naszego pracownika. Panel edycji umożliwia ustalenie indywidualnego harmonogramu odtwarzania zaimplementowanych komunikatów w poszczególnych kanałach muzycznych. Na życzenie przygotowana muzyka może być również udostępniona w formie plików MP3 do pobrania lub na nośniku USB.

DLACZEGO ZA NASZĄ MUZYKĘ NIE TRZEBA PŁACIĆ STOART CZY ZAIKS:

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom muzykę bez opłat za publiczne odtwarzanie dla wszelkich organizacji, między innymi takich jak ZAIKS, STOART czy ZPAV. Oferujemy muzykę w świetnej jakości i cenie. Każdy z naszych Klientów otrzymuje stosowny dokument licencyjny będący gwarantem zwolnienia z wszelkich opłat dla organizacji kontrolujących odtwarzanie publiczne muzyki w lokalach. Współpracujemy z wieloma niezależnymi wydawnictwami i twórcami, którzy dostarczają nam niezależną muzykę wysokiej jakości. Wszystkie utwory figurujące w naszej bazie nie są objęte zarządzaniem przez organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub pokrewnymi, stąd brak konieczności opłacania dodatkowo abonamentów dla w/w organizacji za odtwarzanie naszej muzyki.


LINK DO OFERTY CENOWEJ USŁUGI - MUSICDAYS ONLINE:
 


 
 
JAK DOBIERAMY MUZYKĘ I DLACZEGO JEST TO NAJWAŻNIEJSZE:

Sam fakt zwolnienia z opłat dla organizacji ZAIKS, STOART czy ZPAV to ogromny atut oferty, jednak to zaledwie początek, bowiem jednym z najważniejszych filarów naszej usługi jest dobór utworów do kanałów muzycznych. Naszą podstawową czynnością codzienną oprócz realizacji zamówień i obsługi klientów jest...SŁUCHANIE MUZYKI. Słuchamy bardzo dużo muzyki - starannie selekcjonując utwory, które kwalifikują się do publicznej prezentacji w playlistach naszej usługi.

Spośród tysięcy przesłuchiwanych utworów zaledwie kilkanaście % trafia do naszej bazy muzycznej, czasem jest to tylko kilka % przesłuchiwanej biblioteki muzycznej. Na bazie wielu lat doświadczeń zw. z muzyką i tego jak reagują na nią odbiorcy, możemy w naszej pracy wykorzystywać predyspozycje do odpowiedniego doboru ścieżek muzycznych. Wiemy dokładnie jakich ścieżek muzycznych należy unikać, a jakie z nich będą cieszyć się popularnością o dobrym odbiorem wśród klientów. DLACZEGO TO WAŻNE? W najogólniejszym skrócie - odpowiednia muzyka wspomaga sprzedaż, buduję odpowiedni nastrój i atmosferę, a co za tym idzie budzi dobre skojarzenia z danym miejscem.

SIŁA AUDIOMARKETINGU:


Badania przeprowadzone przez Dom Badawczy Maison potwierdziły, że zdecydowana większość konsumentów docenia muzykę w lokalu - aż 91% respondentów przyznało, że preferuje robienie zakupów w sklepie, gdzie gra muzyka. Według badań muzyka jest w stanie oddziaływać na nieświadome i świadome zachowania klientów. Odpowiednio dobrana muzyka może sprawić, że klienci przebywając w lokalu poczują się przyjemniej i będą skłonni pozostać dłużej w lokalu - a co często za tym idzie dokonać kolejnych zakupów oraz na przykład zarekomendować dane miejsce znajomym lub rodzinie. Oddziaływanie muzyki na odbiorcę może mieć więc wpływ na decyzje konsumenckie, a co za tym idzie zwiększenie obrotów danego lokalu.

Pomimo bagatelizowania siły muzyki w kontekście wspomagania sprzedaży wciąż wśród sporej ilości przedsiębiorców - wiemy dziś, że żadna marka, żaden lokal handlowy czy usługowy nie jest w stanie na dłuższą metę funkcjonować bez muzyki. Muzyka ma ogromną moc budowania atmosfery i wpływania na emocje odbiorcy - budując naszą bazę muzyczną doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykorzystujemy tą wiedzę by pośrednio wpływać dzięki naszej muzyce na decyzje konsumentów.

KORZYŚCI Z NIEZALEŻNEJ MUZYKI W LOKALU

Korzyści z korzystania z naszej usługi to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy - otrzymują Państwo muzykę wyselekcjonowaną, przygotowaną w kontekście budowania pozytywnego odbioru wśród klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i budowanie pozytywnej, konsekwentnej relacji pomiędzy klientem a sklepem / lokalem usługowym. Nie muszą Państwo poszukiwać odpowiedniej muzyki, segregować utworów - my już to zrobiliśmy. Oczywiście dla większości klientów niepodważalnym atutem będzie brak kilku, często kilkunastokrotnie większych opłat za odtwarzanie publiczne dla organizacji ZAIKS STOART ZPAV - przy odtwarzaniu naszej muzyki nie muszą Państwo podpisywać dodatkowych umów z żadną organizacją.Poniżej link do playera DEMO zawierającego przykładowe utwory w skróconych wersjach z playlist tematycznych dostępnych w ramach usługi MusicDays Online:


  
   
  
W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO Z NASZYM KONSULTANTEM: 

[email protected] 695 367 193   (9:00-16:00, PN-PT)    


LUB SKORZYSTANIE Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO - ODPOWIEMY JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA:

WYBIERZ MUSICDAYS.PL

4,9/5 ocena klientów

OSZCZĘDZAJ JAK 35 000 NASZYCH KLIENTÓW!

ODTWARZAJĄC NASZĄ MUZYKĘ PŁACISZ O WIELE MNIEJ NIŻ DLA ZAIKS, STOART I ZPAV! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

PROFESJONALNA BAZA MUZYCZNA