MUZYKA W LOKALU  PO OKRESIE EPIDEMII  
 BŁYSKAWICZNE WZNOWIENIE USŁUGI, DODATKOWY OKRES LICENCJI GRATIS

  

W tym trudnym okresie - trzymamy kciuki za wszystkich przedsiębiorców i branże dotknięte konsekwencjami aktywności koronawirusa.


Na co dzień dostarczamy muzykę bez opłat ZAIKS STOART ZPAV do kilku tysięcy miejsc publicznych w Polsce, więc tym bardziej rozumiemy jak może być to trudny czas dla właścicieli wielu salonów fryzjerskich / kosmetycznych, lokali gastronomicznych, kawiarni, klubów fitness, itp.


W związku ze stanem epidemicznym w Polsce, zdajemy sobie sprawę, że wielu spośród użytkowników naszej usługi MusicDays Online nie przedłuży swojej licencji ze względu na nieczynny w tym czasie lokal. Wiemy także, że nawet jeśli lokal jest czynny odnotowują Państwo nierzadko spadki przychodów ze względu na znacznie mniejszą ilość klientów.


Jeśli Państwa lokal jest obecnie nieczynny - pragniemy poinformować, że po zakończeniu okresu epidemicznego w naszym kraju wyślemy do Państwa specjalny kupon z kodem z którym będzie można dokonać przez nasz sklep musicdays.pl przedłużenia licencji na specjalnych warunkach - w ten sposób przedłużone konta otrzymają od nas dodatkowy okres licencji GRATIS.


Gratisowy okres licencji jest w trakcie ustalania i będzie uzależniony od tego jak długo stan epidemiczny potrwa w naszym kraju.


Jednocześnie informujemy, że wszystkie lokale, które musiały zostać zamknięte na okres stanu epidemii w Polsce, po zakończeniu jej trwania i jednoczesnym posiadaniu wciąż ważnej licencji MusicDays Online - otrzymają od nas dodatkowy okres ważności licencji GRATIS.


MusicDays.pl działa dalej bez zmian - będziemy do Państwa dyspozycji grając i dostarczając przez cały czas niezależną muzykę do publicznego odtwarzania, nawet jeśli obecnie może ona wydawać się mniej ważna...

  
 


 
 
 W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO Z NASZYM KONSULTANTEM:  

info@musicdays.pl 695 367 193   (9:00-16:00, PN-PT)     
 

WYBIERZ MUSICDAYS.PL

4,9/5 ocena klientów

OSZCZĘDZAJ JAK 35 000 NASZYCH KLIENTÓW!

ODTWARZAJĄC NASZĄ MUZYKĘ PŁACISZ O WIELE MNIEJ NIŻ DLA ZAIKS, STOART I ZPAV! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

PROFESJONALNA BAZA MUZYCZNA