ODTWARZAJ MUZYKĘ DLA FIRM I GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI! 

OFERTA MUZYKI BEZ OPŁAT DLA ORGANIZACJI OZZ - DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU!


  ODTWARZAJĄC MUZYKĘ W LOKALU NALEŻY WNOSIĆ OPŁATY DLA ORGANIZACJI ZBIOROWEGO ZARZĄDZANIA (OZZ) - ALE Z SĄ ALTERNATYWNE ROZWIĄZANIA! 

Już od 13 lat zachęcamy właścicieli lokali do odtwarzania w lokalu niezależnej muzyki Royalty Free. Przejście na niezależną muzykę dla firm z MusicDays.pl może wygenerować nawet do 95% oszczędności za muzykę w lokalu - ze względu na brak wysokich opłat dla OZZ.

Wystarczy dokonać zakupu naszej muzyki w naszym sklepie online - z naszej muzyki można skorzystać błyskawicznie od razu - gdyż realizacja zamówień w naszym sklepie online odbywa się w szybkim czasie, maksymalnie w ciągu 24h. 


 
 MUSICDAYS ONLINE - LICENCJA CZASOWA - LINK DO OFERTY 
 
MusicDays Online to rozbudowana, elastyczna usługa z której mogą skorzystać między innymi wszelkiego rodzaju lokale handlowe i usługowe - lokale gastronomiczne, sklepy, salony kosmetyczne i fryzjerskie, itp. Proponujemy skorzystanie z naszych gotowych muzycznych playerów tematycznych online /offline. Do dyspozycji wiele playlist, pakiety i albumy, także player umożliwiający pobieranie playlist i odtwarzanie offline.

Usługa MusicDays Online dostępna jest z poziomu platformy muzycznej na stronie - radio.musicdays.pl  - z dodatkową funkcją korzystania w formie aplikacji na systemy Android / iOS / Windows. Do odtwarzania można wykorzystać smartfon, tablet, komputer stacjonarny lub laptop.


Poniżej link do oferty cenowej usługi - MusicDays Online (kliknij w baner
):

 
 DLACZEGO ZA NASZĄ MUZYKĘ NIE TRZEBA PŁACIĆ STOART CZY ZPAV, itp. 

Dostarczamy naszym klientom niezależną muzykę bez opłat za publiczne odtwarzanie dla wszelkich organizacji, między innymi takich jak STOART czy ZPAV. Oferujemy muzykę w świetnej jakości i cenie. Każdy z naszych Klientów otrzymuje stosowny dokument licencyjny będący gwarantem zwolnienia z wszelkich opłat dla organizacji kontrolujących odtwarzanie publiczne muzyki w lokalach. Współpracujemy z wieloma niezależnymi wydawnictwami i twórcami, którzy dostarczają nam niezależną muzykę wysokiej jakości. Wszystkie utwory figurujące w naszej bazie nie są objęte zarządzaniem przez organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub pokrewnymi, stąd brak konieczności opłacania dodatkowo abonamentów dla w/w organizacji za odtwarzanie naszej muzyki.
  

  KORZYŚCI Z NIEZALEŻNEJ MUZYKI W LOKALU 
 
Korzyści z korzystania z naszej usługi to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy - otrzymują Państwo muzykę wyselekcjonowaną, przygotowaną w kontekście budowania pozytywnego odbioru wśród klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i budowanie pozytywnej, konsekwentnej relacji pomiędzy klientem a sklepem / lokalem usługowym. Nie muszą Państwo poszukiwać odpowiedniej muzyki, segregować utworów - my już to zrobiliśmy. Oczywiście dla większości klientów niepodważalnym atutem będzie brak kilku, często kilkunastokrotnie większych opłat za odtwarzanie publiczne dla organizacji OZZ - przy odtwarzaniu naszej muzyki nie muszą Państwo podpisywać dodatkowych umów z żadną organizacją.

 
 JAK DOBIERAMY MUZYKĘ I DLACZEGO JEST TO NAJWAŻNIEJSZE 

Sam fakt zwolnienia z opłat dla wszystkich OZZ to ogromny atut oferty, jednak to zaledwie początek, bowiem jednym z najważniejszych filarów naszej usługi jest dobór utworów do kanałów muzycznych. Naszą podstawową czynnością codzienną oprócz realizacji zamówień i obsługi klientów jest...SŁUCHANIE MUZYKI. Słuchamy bardzo dużo muzyki - starannie selekcjonując utwory, które kwalifikują się do publicznej prezentacji w playlistach naszej usługi.

Spośród tysięcy przesłuchiwanych utworów zaledwie kilkanaście % trafia do naszej bazy muzycznej, czasem jest to tylko kilka % przesłuchiwanej biblioteki muzycznej. Na bazie wielu lat doświadczeń zw. z muzyką i tego jak reagują na nią odbiorcy, możemy w naszej pracy wykorzystywać predyspozycje do odpowiedniego doboru ścieżek muzycznych. Wiemy dokładnie jakich ścieżek muzycznych należy unikać, a jakie z nich będą cieszyć się popularnością o dobrym odbiorem wśród klientów. DLACZEGO TO WAŻNE? W najogólniejszym skrócie - odpowiednia muzyka wspomaga sprzedaż, buduję odpowiedni nastrój i atmosferę, a co za tym idzie budzi dobre skojarzenia z danym miejscem.

 
 SIŁA AUDIOMARKETINGU 

Zdecydowana większość konsumentów docenia muzykę w lokalu i preferuje robienie zakupów w sklepie, gdzie gra muzyka. Według badań muzyka jest w stanie oddziaływać na nieświadome i świadome zachowania klientów. Odpowiednio dobrana muzyka może sprawić, że klienci przebywając w lokalu poczują się przyjemniej i będą skłonni pozostać dłużej w lokalu - a co często za tym idzie dokonać kolejnych zakupów oraz na przykład zarekomendować dane miejsce znajomym lub rodzinie. Oddziaływanie muzyki na odbiorcę może mieć więc wpływ na decyzje konsumenckie, a co za tym idzie zwiększenie obrotów danego lokalu.

Pomimo bagatelizowania siły muzyki w kontekście wspomagania sprzedaży wciąż wśród sporej ilości przedsiębiorców - wiemy dziś, że żadna marka, żaden lokal handlowy czy usługowy nie jest w stanie na dłuższą metę funkcjonować bez muzyki. Muzyka ma ogromną moc budowania atmosfery i wpływania na emocje odbiorcy - budując naszą bazę muzyczną doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykorzystujemy tą wiedzę by pośrednio wpływać dzięki naszej muzyce na decyzje konsumentów.
Poniżej link do playera DEMO zawierającego przykładowe utwory w skróconych wersjach z playlist tematycznych dostępnych w ramach usługi MusicDays Online (kliknij w baner ):
  
   
  
W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO Z NASZYM KONSULTANTEM: 

info@musicdays.pl 695 367 193   (9:00-16:00, PN-PT)    


LUB SKORZYSTANIE Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO - ODPOWIEMY JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA:

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Polecam, duży wybór utworów .
Slodka Przystań Karwia
2024-05-18 Klient zakupił: MUSICDAYS ONLINE

GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI W LOKALU

ODTWARZAJĄC MUZYKĘ NIEZALEŻNĄ

JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

MUZYKA JAKOŚCI PREMIUM

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI: