ZREZYGNUJ Z OPŁAT ZAIKS I STOART
  ODTWARZAJ MUZYKĘ DLA FIRM I GENERUJ OSZCZĘDNOŚCI! 

OFERTA BEZ OPŁAT ZAIKS, STOART, ZPAV - DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU!


  PROWADZĄC LOKAL MUSISZ PŁACIĆ ZAIKS, STOART, ZPAV - ALE Z NAMI MOŻESZ TEGO UNIKNĄĆ! 

Już od 13 lat zachęcamy właścicieli lokali do rezygnacji z wysokich opłat dla organizacji ZAIKS, STOART, ZPAV za odtwarzanie muzyki w lokalu. Rezygnacja z opłat na rzecz ZAIKS / STOART / ZPAV i przejście na niezależną muzykę dla firm z MusicDays.pl może wygenerować nawet do 95% oszczędności za muzykę w lokalu.

Jak zrezygnować z ZAIKS, STOART, ZPAV? Wystarczy dokonać zakupu naszej muzyki w naszym sklepie online - jeśli nie posiada się do tej pory podpisanych umów z w/w organizacjami - nie trzeba robić absolutnie nic więcej. Wszystkim, którzy posiadają obecnie aktywne umowy z w/w organizacjami i są zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty muzycznej dodatkowo udostępniamy wzór wypowiedzenia umowy z ZAIKS, STOART, ZPAV - wystarczy wypełnić wypowiedzenie umowy i przesłać do danej organizacji. Z naszej muzyki można skorzystać błyskawicznie od razu - gdyż realizacja zamówień w naszym sklepie online odbywa się w szybkim czasie, maksymalnie w ciągu 24h. 


 
 MUSICDAYS ONLINE - LICENCJA CZASOWA - LINK DO OFERTY 
 
MusicDays Online to rozbudowana, elastyczna usługa z której mogą skorzystać między innymi wszelkiego rodzaju lokale handlowe i usługowe - lokale gastronomiczne, sklepy, salony kosmetyczne i fryzjerskie, itp. Proponujemy skorzystanie z naszych gotowych muzycznych playerów tematycznych online /offline. Do dyspozycji wiele playlist, pakiety i albumy, także player umożliwiający pobieranie playlist i odtwarzanie offline.

Usługa MusicDays Online dostępna jest z poziomu platformy muzycznej na stronie - radio.musicdays.pl  - z dodatkową funkcją korzystania w formie aplikacji na systemy Android / iOS / Windows. Do odtwarzania można wykorzystać smartfon, tablet, komputer stacjonarny lub laptop.


Poniżej link do oferty cenowej usługi - MusicDays Online (kliknij w baner
):

 
 DLACZEGO ZA NASZĄ MUZYKĘ NIE TRZEBA PŁACIĆ STOART CZY ZAIKS 

Dostarczamy naszym klientom muzykę bez opłat za publiczne odtwarzanie dla wszelkich organizacji, między innymi takich jak ZAIKS, STOART czy ZPAV. Oferujemy muzykę w świetnej jakości i cenie. Każdy z naszych Klientów otrzymuje stosowny dokument licencyjny będący gwarantem zwolnienia z wszelkich opłat dla organizacji kontrolujących odtwarzanie publiczne muzyki w lokalach. Współpracujemy z wieloma niezależnymi wydawnictwami i twórcami, którzy dostarczają nam niezależną muzykę wysokiej jakości. Wszystkie utwory figurujące w naszej bazie nie są objęte zarządzaniem przez organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi lub pokrewnymi, stąd brak konieczności opłacania dodatkowo abonamentów dla w/w organizacji za odtwarzanie naszej muzyki.
  

  KORZYŚCI Z NIEZALEŻNEJ MUZYKI W LOKALU 
 
Korzyści z korzystania z naszej usługi to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy - otrzymują Państwo muzykę wyselekcjonowaną, przygotowaną w kontekście budowania pozytywnego odbioru wśród klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i budowanie pozytywnej, konsekwentnej relacji pomiędzy klientem a sklepem / lokalem usługowym. Nie muszą Państwo poszukiwać odpowiedniej muzyki, segregować utworów - my już to zrobiliśmy. Oczywiście dla większości klientów niepodważalnym atutem będzie brak kilku, często kilkunastokrotnie większych opłat za odtwarzanie publiczne dla organizacji ZAIKS STOART ZPAV - przy odtwarzaniu naszej muzyki nie muszą Państwo podpisywać dodatkowych umów z żadną organizacją.

 
 JAK DOBIERAMY MUZYKĘ I DLACZEGO JEST TO NAJWAŻNIEJSZE 

Sam fakt zwolnienia z opłat dla organizacji ZAIKS, STOART czy ZPAV to ogromny atut oferty, jednak to zaledwie początek, bowiem jednym z najważniejszych filarów naszej usługi jest dobór utworów do kanałów muzycznych. Naszą podstawową czynnością codzienną oprócz realizacji zamówień i obsługi klientów jest...SŁUCHANIE MUZYKI. Słuchamy bardzo dużo muzyki - starannie selekcjonując utwory, które kwalifikują się do publicznej prezentacji w playlistach naszej usługi.

Spośród tysięcy przesłuchiwanych utworów zaledwie kilkanaście % trafia do naszej bazy muzycznej, czasem jest to tylko kilka % przesłuchiwanej biblioteki muzycznej. Na bazie wielu lat doświadczeń zw. z muzyką i tego jak reagują na nią odbiorcy, możemy w naszej pracy wykorzystywać predyspozycje do odpowiedniego doboru ścieżek muzycznych. Wiemy dokładnie jakich ścieżek muzycznych należy unikać, a jakie z nich będą cieszyć się popularnością o dobrym odbiorem wśród klientów. DLACZEGO TO WAŻNE? W najogólniejszym skrócie - odpowiednia muzyka wspomaga sprzedaż, buduję odpowiedni nastrój i atmosferę, a co za tym idzie budzi dobre skojarzenia z danym miejscem.

 
 SIŁA AUDIOMARKETINGU 

Zdecydowana większość konsumentów docenia muzykę w lokalu i preferuje robienie zakupów w sklepie, gdzie gra muzyka. Według badań muzyka jest w stanie oddziaływać na nieświadome i świadome zachowania klientów. Odpowiednio dobrana muzyka może sprawić, że klienci przebywając w lokalu poczują się przyjemniej i będą skłonni pozostać dłużej w lokalu - a co często za tym idzie dokonać kolejnych zakupów oraz na przykład zarekomendować dane miejsce znajomym lub rodzinie. Oddziaływanie muzyki na odbiorcę może mieć więc wpływ na decyzje konsumenckie, a co za tym idzie zwiększenie obrotów danego lokalu.

Pomimo bagatelizowania siły muzyki w kontekście wspomagania sprzedaży wciąż wśród sporej ilości przedsiębiorców - wiemy dziś, że żadna marka, żaden lokal handlowy czy usługowy nie jest w stanie na dłuższą metę funkcjonować bez muzyki. Muzyka ma ogromną moc budowania atmosfery i wpływania na emocje odbiorcy - budując naszą bazę muzyczną doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykorzystujemy tą wiedzę by pośrednio wpływać dzięki naszej muzyce na decyzje konsumentów.
Poniżej link do playera DEMO zawierającego przykładowe utwory w skróconych wersjach z playlist tematycznych dostępnych w ramach usługi MusicDays Online (kliknij w baner ):
  
   
  
W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO Z NASZYM KONSULTANTEM: 

info@musicdays.pl 695 367 193   (9:00-16:00, PN-PT)    


LUB SKORZYSTANIE Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO - ODPOWIEMY JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA:

WYBIERZ MUSICDAYS

4,9/5 ocena klientów
Jestem bardzo zadowolona. Jakość muzyki bardzo dobra. Wybór albumów -ogromny ( aż trudno się zdecydować). Dostawa pendrive wraz z licencją-szybka.
Małgorzata S.
2023-09-25 Klient zakupił: PAKIETY CD/USB

UWOLNIJ SWÓJ BIZNES OD ZAIKS, STOART I ZPAV JAK PONAD 25 000 NASZYCH KLIENTÓW!

GENERUJ NAWET DO 95% OSZCZĘDNOŚCI ZA MUZYKĘ W LOKALU! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

SZYBKA REALIZACJA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

MUZYKA JAKOŚCI PREMIUM