RADIO INTERNETOWE MUSICDAYS NAWET DO 20zł BRUTTO / 1 MIESIĄC  Ruszyła platforma radia internetowego bez opłat ZAiKS, STOART, ZPAV, SAWP.

Adres internetowy platformy to: http://radio.musicdays.pl  
 
Nasze radio dostępne jest w 6 opcjach licencyjnych:
1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy, 24 miesiące,
36 miesięcy


 11 STACJI TEMATYCZNYCH
SOFT POP | POP RHYTHM DANCE | ROMANTIC MUSIC | LOUNGE CHILLOUT | HOUSE CLUBING ELECTRO | BLUES ROCK | RELAXATION | WORLD MUSIC | JAZZ SMOOTH SWING | SYMPHONY CLASSICAL | CHRISTMAS 


ZAKUPU LICENCJI DOKONAĆ MOŻNA - TUTAJ! 


 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZE RADIO?

  -10% RABATU ZA PRZEDŁUŻENIE LICENCJI!
-KONKURENCYJNE CENY!
-BŁYSKAWICZNY DOSTĘP DO TYSIĘCY UTWORÓW!
 
-BEZ ABONAMENTU I UMOWY!
-JASNE, PRZEJRZYSTE WARUNKI!
-MINIMUM FORMALNOŚCI!
-NAKLEJKI I CERTYFIKATY!
-WYGODNE DODAWANIE REKLAM I OGŁOSZEŃ
-ZARZĄDZANIE UTWORAMI BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
-WYGODNY I INTUICYJNY PANEL EDYCJI
  

WSZYSTKIM KLIENTOM UDOSTĘPNIAMY WZÓR WYPOWIEDZENIA UMOWY Z ZAIKS/STOART/ZPAV, Z KTÓREGO
MOŻNA SKORZYSTAĆ PRZY WYPOWIADANIU NIEPOTRZEBNYCH JU
Ż UMÓW ZE STOWARZYSZENIAMI!

To zaledwie podstawowe argumenty przemawiające za TAK dla naszego radia internetowego bez opłat ZAiKS, STOART, ZPAV, itp!

Skorzystaj z oferty już dziś! Pozbądź się wysokich comiesięcznych opłat abonamentowych. Wykup naszą licencję i ciesz się godzinami zróżnicowanej muzyki każdego dnia w swoim lokalu - muzyki wolnej od jakichkolwiek dodatkowych opłat!

 Baza muzyczna aktualizowana na bieżąco o nowości!

Do dyspozycji 2 playery muzyczne: PLAYER GŁÓWNY | PLAYER ALTERNATYWNY

Po wykupieniu wybranej opcji licencyjnej, otrzymasz dane do zalogowania na platformie internetowej naszego radia!  POSŁUCHAJ NASZEJ MUZYKI!

 
Poniżej link do playera, który prezentuje losowe utwory w w skróconych wersjach z 11 playlist usługi MUSICDAYS ONLINE:
(1 ścieżka z playlisty zawiera mix od kilku do kilkunastu utworów)


 

   

Po zakupie do Twojego konta przypiszemy nr licencji, wszelkie dane odnośnie firmy i ilość lokali na które zakupiłeś licencję (1 licencja = 1 lokal)
.

Przy większej ilości lokali oferujemy atrakcyjne rabaty!

 WŁASNE REKLAMY, ZARZĄDZANIE UTWORAMI, PANEL EDYCJI!

Dla wersji playera alternatywnego udostępniamy panel dodawania reklam i zarządzania utworami/playlistami oraz dodatkowe funkcje przydatne podczas odtwarzania w lokalu. Opcje dostępne są w cenie licencji na radio internetowe
BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.

Bardzo wygodne i przydatne rozszerzenie konta polegające na możliwości dodawania własnych reklam/komunikatów w postaci plików mp3 z możliwością przypisania do wybranych playlist, dokładnego określenia powtarzalności odtwarzania (np. co 1 utwór, co 5 utwór, itp.), a także ustalenia w jakim czasie reklamy mają być odtwarzane. Znajdzie się tutaj także możliwość uruchomienia jingla przed/po uruchomieniu bloku reklamowego.
 
Ponadto dostęp do panelu umożliwia także zarządzanie playlistami i utworami w bazie muzycznej playera alternatywnego. Możemy tutaj decydować o tym, które playlisty mają być aktywne, a które nie oraz która playlista ma się domyślnie uruchamiać po zalogowaniu. Zarządzanie utworami w playlistach przewiduje m.in. wstrzymywanie wybranych utworów, zmianę ich kolejności, ustawianie odtwarzania losowego (domyślne). Własne ustawienia zawsze można przywrócić do wersji domyślnej w dowolnym momencie.

Przydatna może okazać się funkcja ustalania różnej głośności dla różnej pory dnia - dostępne są 3 pory dnia, gdzie można ustawić dowolne głośności radia wedle własnych potrzeb.

TO WSZYSTKO W CENIE LICENCJI - TYLKO U NAS!

 JAK ODTWARZAĆ? CO JEST POTRZEBNE? 


Aby odtwarzać naszą muzykę poprzez strumień radia internetowego należy zalogować się na platformie http://radio.musicdays.pl za pomocą przyznanego loginu oraz hasła.

Odtwarzać muzykę można z dowolnego komputera podłączonego do sieci, także z urządzeń mobilnych typu tablet/smartfon lub alternatywnego sprzętu przechwytującego strumień radia online.

Nasza platforma muzyczna umożliwia odtwarzanie muzyki z poziomu różnych przeglądarek internetowych, radiowych programów muzycznych, aplikacji MusicDays Online i innych aplikacji mobilnych, zewnętrznych urządzeń radia internetowego:

    

Więcej o specyfikacji technicznej usługi radia internetowego - przeczytaj
 
    

NIE PŁAĆ ZAIKS STOART ZPAV

4,9/5 ocena klientów

OSZCZĘDZAJ JAK 35 000 NASZYCH KLIENTÓW!

ODTWARZAJĄC NASZĄ MUZYKĘ PŁACISZ O WIELE MNIEJ NIŻ DLA ZAIKS, STOART I ZPAV! ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

BOGATA OFERTA

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

ŚWIETNE CENY

SZYBKA REALIZACJA