RADIO INTERNETOWE MUSICDAYS nawet do 19zł brutto /1 miesiąc!  Ruszyła platforma radia internetowego bez opłat ZAiKS, STOART, ZPAV, SAWP.
Adres internetowy platformy to: http://radio.musicdays.pl  
 
Nasze radio dostępne jest w 6 opcjach licencyjnych:
1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy, 24 miesiące,
36 miesięcy


 9 STACJI TEMATYCZNYCH - Player Główny
POP RHYTHM DANCE | ROMANTIC MUSIC | LOUNGE CHILLOUT | HOUSE CLUBING ELECTRO | BLUES ROCK | RELAXATION | WORLD MUSIC | JAZZ SMOOTH SWING | CLASSICAL MUSIC/CHRISTMAS 

12 STACJI TEMATYCZNYCH - Player Alternatywny

THE BEST OF | POP RHYTHM DANCE | BALLADS ACOUSTIC | CHILLOUT LOUNGE | HOUSE CLUBING ELECTRO | BLUES ROCK | RELAXATION | WORLD MUSIC | JAZZ | VOCAL SONGS | FOLK BIESIADA | CHRISTMAS 
 
 To pierwsze niezależne radio muzyczne bez abonamentu i umowy! Płacisz tylko raz za licencję i otrzymujesz dostęp do całej bazy muzycznej MusicDays online! Zapomnij o procedurach, umowach i comiesięcznych abonamentach!

ZAKUPU LICENCJI DOKONAĆ MOŻNA - TUTAJ!

 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZE RADIO?

  -10% RABATU ZA PRZEDŁUŻENIE LICENCJI!
-KONKURENCYJNE CENY!
-BŁYSKAWICZNY DOSTĘP DO TYSIĘCY UTWORÓW!
 
-BEZ ABONAMENTU I UMOWY!
-JASNE, PRZEJRZYSTE WARUNKI!
-MINIMUM FORMALNOŚCI!
-NAKLEJKI I CERTYFIKATY!
-WYGODNE DODAWANIE REKLAM I OGŁOSZEŃ
-ZARZĄDZANIE UTWORAMI BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
-WYGODNY I INTUICYJNY PANEL EDYCJI
  

WSZYSTKIM KLIENTOM UDOSTĘPNIAMY WZÓR WYPOWIEDZENIA UMOWY Z ZAIKS/STOART/ZPAV, Z KTÓREGO
MOŻNA SKORZYSTAĆ PRZY WYPOWIADANIU NIEPOTRZEBNYCH JU
Ż UMÓW ZE STOWARZYSZENIAMI!

To zaledwie podstawowe argumenty przemawiające za TAK dla naszego radia internetowego bez opłat ZAiKS, STOART, ZPAV, itp!

Skorzystaj z oferty już dziś! Pozbądź się wysokich comiesięcznych opłat abonamentowych. Wykup naszą licencję i ciesz się godzinami zróżnicowanej muzyki każdego dnia w swoim lokalu - muzyki wolnej od jakichkolwiek dodatkowych opłat!

 Baza muzyczna aktualizowana na bieżąco o nowości!

Do dyspozycji 2 playery muzyczne:

PLAYER GŁÓWNY (9 stacji)
PLAYER ALTERNATYWNY (12 stacji)

Po wykupieniu wybranej opcji licencyjnej, otrzymasz dane do zalogowania na platformie internetowej naszego radia!  PRZETESTUJ NASZE RADIO!

 www.radio.musicdays.pl

użytkownik:
 admin
hasło: test1
 

W testowym radiu na w/w stronie można sprawdzić jak będzie działać radio w lokalu oraz posłuchać próbek muzycznych utworów granych w radiu. Próbki zostały umieszczone w 12 tematycznych playlistach.

Player główny (9 kanałów) przetestować można także w pełnej wersji przez aplikację na ANDROID, IOS lub WINDOWS:
   

   

Po zakupie do Twojego konta przypiszemy nr licencji, wszelkie dane odnośnie firmy
 i ilość lokali na które zakupiłeś licencję (1 licencja = 1 lokal)
.

Przy większej ilości lokali oferujemy atrakcyjne rabaty!

 WŁASNE REKLAMY, ZARZĄDZANIE UTWORAMI, PANEL EDYCJI!

Dla wersji playera alternatywnego udostępniamy panel dodawania reklam i zarządzania utworami/playlistami oraz dodatkowe funkcje przydatne podczas odtwarzania w lokalu. Opcje dostępne są w cenie licencji na radio internetowe
BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.

Bardzo wygodne i przydatne rozszerzenie konta polegające na możliwości dodawania własnych reklam/komunikatów w postaci plików mp3 z możliwością przypisania do wybranych playlist, dokładnego określenia powtarzalności odtwarzania (np. co 1 utwór, co 5 utwór, itp.), a także ustalenia w jakim czasie reklamy mają być odtwarzane. Znajdzie się tutaj także możliwość uruchomienia jingla przed/po uruchomieniu bloku reklamowego.
 
Ponadto dostęp do panelu umożliwia także zarządzanie playlistami i utworami w bazie muzycznej playera alternatywnego. Możemy tutaj decydować o tym, które playlisty mają być aktywne, a które nie oraz która playlista ma się domyślnie uruchamiać po zalogowaniu. Zarządzanie utworami w playlistach przewiduje m.in. wstrzymywanie wybranych utworów, zmianę ich kolejności, ustawianie odtwarzania losowego (domyślne). Własne ustawienia zawsze można przywrócić do wersji domyślnej w dowolnym momencie.

Przydatna może okazać się funkcja ustalania różnej głośności dla różnej pory dnia -
dostępne są 3 pory dnia, gdzie można ustawić dowolne głośności radia wedle własnych potrzeb.

TO WSZYSTKO W CENIE LICENCJI - TYLKO U NAS!

 JAK ODTWARZAĆ? CO JEST POTRZEBNE? 


Aby odtwarzać naszą muzykę poprzez strumień radia internetowego należy zalogować się na platformie http://radio.musicdays.pl za pomocą przyznanego loginu oraz hasła.

Odtwarzać muzykę można z dowolnego komputera podłączonego do sieci, także z urządzeń mobilnych typu tablet/smartfon lub alternatywnego sprzętu przechwytującego strumień radia online.

Nasza platforma muzyczna umożliwia odtwarzanie muzyki z poziomu różnych przeglądarek internetowych, radiowych programów muzycznych, aplikacji MusicDays Online i innych aplikacji mobilnych, zewnętrznych urządzeń radia internetowego:

    

Więcej o specyfikacji technicznej usługi radia internetowego - przeczytaj
 
    

Dlaczego u nas?

4,8/5 ocena klientów

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 30 000 firm!

Z NASZEJ OFERTY SKORZYSTALI MIĘDZY INNYMI:

OGROMNY WYBÓR

SZYBKA WYSYŁKA

ŚWIETNE CENY

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI